Podczas przeprowadzonych działań operacyjnych, funkcjonariusze z jednostki policyjnej w Wawrze zlokalizowali przyczepę kempingową, w której przebywał poszukiwany 45-letni mężczyzna. Wewnątrz walizki, której był właścicielem, mężczyzna przechowywał około kilograma różnego rodzaju substancji narkotycznych, takich jak marihuana, haszysz, kokaina, mefedron oraz amfetamina. Oprócz tego, na miejscu znaleziono również wagę elektroniczną oraz sumę przekraczającą 20 tysięcy złotych. Po zatrzymaniu, mężczyźnie postawiono zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz ich dystrybucji. Został on następnie umieszczony w areszcie.

Policjanci z Wawra natrafili na ślad 45-latka podczas wykonywania czynności operacyjnych. Dzięki ciągłemu gromadzeniu i weryfikacji informacji, ustalili, że mężczyzna zamieszkujący w przyczepie kempingowej może posiadać duże ilości środków odurzających, które rozprowadza między innymi osobami. Policjanci dokładnie zaplanowali i przeprowadzili akcję zatrzymania, która odbyła się wieczorem i przebiegła sprawnie. Po zatrzymaniu mężczyzny okazało się, że był on również poszukiwany przez organy ścigania za inne przestępstwa i ma do odbycia karę 8 miesięcy pozbawienia wolności.

Wewnątrz przyczepy, w walizce poszukiwanego, znajdował się kilogram różnego rodzaju narkotyków, wagę elektroniczną oraz gotówkę o wartości przekraczającej 20 tysięcy złotych. Na podstawie zgromadzonych dowodów, policjanci postawili 45-latkowi zarzuty posiadania i rozprowadzania znacznej ilości narkotyków. Został on następnie umieszczony w areszcie śledczym.

Za popełnione przestępstwa grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa Warszawa Praga-Południe.