Wydarzenie o nazwie Comfy Karaoke zostało stworzone z myślą o tych, którzy pragną wyrazić swoją miłość do muzyki poprzez śpiew. Jest to idealne miejsce dla każdego, kto poszukuje komfortowego miejsca do prezentacji swoich umiejętności wokalnych. To właśnie tutaj możesz pokonać swoje obawy związane z wystąpieniami na scenie – to wszystko dzięki intymnej atmosferze i niewielkiej liczbie widzów.

Na naszym wydarzeniu szczególny nacisk kładziemy na zapewnienie uczestnikom możliwości śpiewania utworów z różnych gatunków muzycznych oraz od różnych artystów. Naszym głównym celem jest zapewnić uczestnikom przytulną atmosferę, w której mogą się cieszyć muzyką i dzielić swoją pasją do śpiewu z innymi. Comfy Karaoke to doskonała okazja do spotkania z innymi osobami, dla których muzyka jest równie ważna.

Czekamy na Ciebie 19 kwietnia 2024 roku, a nasze wydarzenie potrwa od godziny 18:00 do 20:00. Miejsce spotkania to urokliwy Pałacyk Konopackiego. Z niecierpliwością czekamy na możliwość spędzenia tego wieczoru w towarzystwie miłośników muzyki i śpiewu!