Na terenie Terminalu Kultury Gocław – filia CPK, już 29 maja, odbędzie się wyjątkowe świętowanie Dnia Dziecka. Tomasz Kucharski, Burmistrz Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy, serdecznie zaprasza wszystkie dzieci i ich rodziców na to niezwykłe wydarzenie, które rozpocznie się o godzinie 16:00 i potrwa do 19:00.

Wśród wielu atrakcji przygotowanych specjalnie dla najmłodszych, znajdzie się „zielona strefa” Decathlon Warszawa, gdzie dzieci będą mogły przeżyć prawdziwe sportowe emocje. Jest to miejsce położone tuż obok budynku Terminala, doskonale przystosowane do różnych aktywności ruchowych.

Kreatywne dzieciaki będą mogły ozdobić swoje ciała brokatowymi tatuażami, zapleść kolorowe warkoczyki lub zrobić neonowe makijaże. To będzie prawdziwe święto kreatywności i fantazji!

Na miłośników konstrukcji czekają klocki Lego oraz możliwość eksperymentowania z NIENUDNO | Warszawa (Białołęka, Targówek, Praga Północ, Marki, Ząbki). Dzieci będą miały też okazję zapoznać się z nowoczesnymi technologiami – projektowaniem 3D i wirtualną rzeczywistością, za sprawą Edu3Dkacja Warszawa.

Młodzi artyści będą mogli zaś pracować nad reprodukcjami obrazów pod okiem Miau Kru, dając im nowe znaczenia lub dodając do nich nowe elementy otoczenia. Dodatkowo, odbędzie się spotkanie w bibliotece Pan Poeta Show oraz bajkowy koncert w wykonaniu zespołu wokalno-aktorskiego Sonanto.

Wszystkie te atrakcje przygotowane na Dzień Dziecka są całkowicie bezpłatne. Zapraszamy!