Oficerowie z Komisariatu Policji na warszawskim Targówku pracują nad identyfikacją mężczyzny uważanego za odpowiedzialnego za przestępstwo wykorzystania skradzionej karty płatniczej do realizacji nielegalnych transakcji. Wszyscy, którzy mogą posiadać jakiekolwiek wiadomości odnoszące się do tego incydentu, są proszeni o nawiązanie kontaktu z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek. Możliwe jest zarówno odwiedzenie jednostki znajdującej się przy ulicy Chodeckiej 3/5, jak i kontakt telefoniczny pod numerem 47 723-81-52.

Policja z Komisariatu na Targówku dokłada wszelkich starań, aby ustalić personalia mężczyzny, którego podejrzewa się o nielegalne przejęcie karty płatniczej oraz wykorzystanie jej w celu dokonania nieautoryzowanych operacji finansowych. Wszystko to miało miejsce 21 grudnia 2023 roku, na terenie stolicy.

Poszukiwany ma około 55-60 lat i został uchwycony przez kamery monitoringu w czarnej czapce z daszkiem. Był ubrany w 3/4 kurtkę z jasnym kapturem i widocznymi odblaskami na ramionach, niebieskie spodnie i sportowe obuwie.

Zaapelowano do wszystkich, którzy mogą posiadać jakiekolwiek informacje dotyczące tego incydentu lub są w stanie rozpoznać mężczyznę zarejestrowanego na zdjęciach, o nawiązanie bezpośredniego lub telefonicznego kontaktu z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek, mającym swoją siedzibę przy ulicy Chodeckiej 3/5.