Kulinarne doznania, muzyczne ekspresje i dawka aktywności fizycznej – to wszystko czeka na mieszkańców w sobotę przy ulicy Objazdowej. Zamierza się tam odbyć piknik rodzinny, który przygotowywany jest przez uczniów oraz pedagogów z Zespołu Szkół numer 40.

Wydarzenie to będzie premierą w kalendarzu szkolnym – nigdy wcześniej placówka nie organizowała podobnego wydarzenia. Ceremonia rozpoczęcia jest planowana na godzinę 11:00 i odbędzie się na terenie boiska szkolnego, które znajduje się pod adresem Objazdowa 3.

Piknik obfitować będzie w szereg rozrywek dla mieszkańców. Najmłodsi będą mogli cieszyć się zabawami dla dzieci oraz gierkami sportowymi. Nie zabraknie też artystycznych stref, takich jak malowanie twarzy, plener plastyczny oraz warsztaty kreatywne.

Poza tym ku uciesze zwiedzających zaprezentowany zostanie pojazd Straży Pożarnej. Uczestnicy będą mogli również skosztować słodkiego poczęstunku i grillowanych kiełbasek. Dla miłośników muzyki przewidziano koncert piosenek, a dla tych, którzy będą chcieli odpocząć od zgiełku, przygotowano strefę relaksu.