Rozpoczęcie wakacji może być niezapomniane, jeśli spędzi się je na warszawskiej Rusałce. Dzień dzisiejszy, pełen muzycznych emocji, zaczyna się o godzinie 20:00 z koncertem pod tytułem „Praskie Lato”, gdzie usłyszymy repertuar znanych polskich artystów – Wodeckiego, Zauchy oraz Krawczyka.

Weekend zapowiada się równie interesująco. Tomasz Kaczor zaprasza wszystkich na wydarzenie „Chodź na Pragę”, które rozpocznie się o godzinie 14:00. Miłośnicy sportu będą mogli wziąć udział w Turnieju Piłkarskim „Nocne Granie”, organizowanym na boisku DOSiR Dzielnicy Praga Północ m.st. Warszawy. Początek turnieju zaplanowany jest na 18:00.

Niedziela upłynie pod znakiem relaksu i integracji. O godzinie 11:00 odbędą się bezpłatne warsztaty jogi i praktyki oddechu pod tężnią – idealna okazja do złapania oddechu i ukojenia zmysłów. W ramach obchodów Dnia Psa o godzinie 12:00 organizowane jest charytatywne spotkanie integracyjne, z myślą o naszych czworonożnych przyjaciołach.

Tego samego dnia, o 15:00, na Placu Konesera odbędą się bezpłatne lekcje swinga i potańcówki w plenerze. To doskonała okazja do nauki nowych kroków tanecznych pod hasłem „#chodźpotańczyć”. Przypominamy także, że do północy w niedzielę można oddawać głosy na projekty zgłoszone do Budżetu obywatelskiego w Dzielnicy Praga-Północ.