Wyższa Szkoła Artystyczna w Warszawie ma zaszczyt zaprosić na uroczysty wernisaż, który będzie prezentacją prac dyplomowych jej Absolwentów. Wydarzenie to jest organizowane pod honorowym patronatem honorowym Tomasza Kucharskiego, Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy.

Uroczyście zaplanowany wernisaż wystawy odbędzie się 7 czerwca o godzinie 19:00. W tym dniu, publiczność będzie miała pierwszą okazję do zapoznania się z twórczością najnowszych absolwentów tej prestiżowej uczelni artystycznej.

Ekspozycja prac dyplomowych będzie dostępna dla zwiedzających od dnia wernisażu, czyli 7 czerwca aż do 2 lipca 2024 roku. To niepowtarzalna szansa na zobaczenie najświeższych trendów i pomysłów w świecie sztuki, które zostały zaprojektowane i wykonane przez młodych, wyjątkowo utalentowanych artystów.

Miejsce, w którym odbędzie się to unikalne wydarzenie to Terminal Kultury Gocław. Jest to Filia Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy, znajdująca się pod adresem ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24.