Przedstawiamy propozycję interesującego szkolenia, które odbędzie się w Urzędzie Dzielnicy Praga-Południe. Warsztaty są dedykowane dla organizacji pozarządowych oraz przedsiębiorców, a ich dodatkowym atutem jest możliwość nawiązywania kontaktów biznesowych, czyli networking.

Podczas tego spotkania, uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się więcej na temat Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF) i jakie zobowiązania każda firma będzie musiała zrealizować do 2024 roku. Omówione zostaną sposoby prawidłowego wywiązania się z tych obowiązków, by uniknąć ewentualnych sankcji. Ponadto, omówione zostaną najnowsze zmiany w przepisach dotyczących podatków i ZUS, które wejdą w życie w roku 2024.

Szkolenie odbędzie się w przyjaznej atmosferze Dzielnicowego Biura Finansów Oświaty, które zlokalizowane jest przy ulicy Grochowskiej 262. Planowany czas trwania warsztatów to trzy godziny, od 10:00 do 13:00, 27 lutego.

Warto podkreślić, że Krajowy System e-Faktur zostanie wprowadzony do wszystkich firm działających na terenie Polski. Szkolenie jest częścią programu „Bądź Gotowy na KSeF”, realizowanego przez Ogólnopolską Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych (OSCBR), a patronat honorowy nad tym projektem objęło Ministerstwo Finansów. Osobą prowadzącą szkolenie będzie Anita Gołębiewska, Dyrektor Zarządzająca OSCBR.

Ważne informacje dla zainteresowanych – wymagana jest rejestracja, a liczba dostępnych miejsc jest ograniczona.