Majówka Teatralna, która odbędzie się w Centrum Lokalnym Kamionek, to wydarzenie planowane na 18 maja 2024 roku. Zaczyna się o godzinie 17:00 i obiecują ponad cztery godziny ekscytujących atrakcji na świeżym powietrzu.

Na uczestników czeka szereg animacji kulturalno-rekreacyjnych, które obejmują działania teatralno-cyrkowe. Plener zabierze nas w świat sztuki, gdzie będziemy mogli spróbować swoich sił podczas warsztatów twórczych. W programie przewidziano także akcję improwizacji kontaktowej – nieocenioną okazję do eksplorowania granic własnej kreatywności.

Wśród atrakcji znajdą się również animacje z labiryntem, które będą doskonałym doświadczeniem dla osób lubiących zagadki i tajemnice. Ale to nie koniec atrakcji! Organizatorzy przygotowali również koncert oraz spektakl plenerowy Teatru Akt pod enigmatycznym tytułem „Płonące laski 4”.

Co najważniejsze, wstęp na całą Majówkę Teatralną jest wolny. To idealna okazja, aby spędzić czas na kulturalnej rozrywce i cieszyć się wiosenną atmosferą.