Centrum handlowe Galeria Wileńska planuje wprowadzić wiele uciech w okresie zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, które z pewnością wprowadzą odwiedzających w bożonarodzeniowy nastrój. Do 23 grudnia wszyscy goście centrum będą mieli możliwość doświadczyć różnych atrakcji, takich jak spotkanie ze Świętym Mikołajem, zakupienie świątecznych upominków i dekoracji, czy skorzystanie z usługi pakowania prezentów.

Na nadchodzące Boże Narodzenie, Galeria Wileńska przygotowała wyjątkową propozycję aktywności dla najmłodszych oraz starszych klientów. Czego można oczekiwać od tego centrum handlowego podczas sezonu świątecznego?

W ofercie znajdują się bezpłatne warsztaty świąteczne oraz spotkania z Mikołajem. Strefa do robienia zdjęć z tematyczną scenerią świąteczną będzie dostępna dla wszystkich klientów za darmo aż do 23 grudnia. Każda osoba odwiedzająca Galerię Wileńską w tym okresie będzie mogła usiąść w komfortowym fotelu i poczuć się jak prawdziwy Święty Mikołaj.

9 grudnia odbędą się świąteczne warsztaty, podczas których uczestnicy będą mieli okazję dekorować drewniane bombki i filcowe skarpety na prezenty. Dodatkowo, będą mogli stworzyć własne, unikalne kartki świąteczne.

Marta Chojnacka, dyrektor Galerii Wileńskiej, zachęca klientów do skorzystania z ich oferty świątecznej. Można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem czy stworzyć niepowtarzalne ozdoby bożonarodzeniowe. Centrum chce, aby klienci mogli znaleźć chwilę spokoju w świątecznym zamieszaniu, poczuć niepowtarzalny nastrój zbliżających się świąt, a może nawet wrócić myślami do czasów dzieciństwa.