Jeśli jesteście zapalonymi fanami sportu, którego znakiem rozpoznawczym jest codzienne korzystanie z udogodnień oferowanych przez obiekty OSiR Dzielnicy Praga-Południe, to ten komunikat jest skierowany bezpośrednio do Was. Może chętnie uprawiacie bieganie w parku? A może preferujecie jazdę na rowerze lub praktykowanie jogi w otoczeniu natury?

Szanowni pasjonaci sportu, mamy dla Was niezmiernie istotne wiadomości – trwa właśnie edycja corocznego Plebiscytu na Najlepszych Sportowców stolicy Polski – Warszawy. Wybierany jest najbardziej utalentowany trener, wybitny sportowiec, osobowość przyciągająca uwagę, najważniejsza impreza sportowa czy zasłużona drużyna klubowa.

Ważna informacja – dziś (15 listopada) jest ostatni dzień, kiedy można nominować swojego ulubionego kandydata czy kandydatkę do nagrody w każdej z kategorii. Pamiętajcie, że propozycje kandydatów do każdej z kategorii, muszą być zawarte wraz z odpowiednim zdjęciem i podpisanymi oświadczeniami. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń wyłącznie w formie elektronicznej nie później niż do końca dnia 15 listopada.