Podniebny błękit, szelest fal i zapach otaczającej przyrody – to wszystko czeka na młodych miłośników żeglarstwa i windsurfingu w Parku Skaryszewskim. Dołączcie do naszej wspólnej przygody i poznajcie tajniki sportów wodnych dzięki Ogólnopolskiemu Programowi Edukacji Żeglarskiej – PGE Polsailing.

Polski Związek Żeglarski, wraz z Ministerstwem Sportu i Turystyki oraz Warszawsko-Mazowieckim Okręgowym Związkiem Żeglarskim, a także Międzyszkolnym Ośrodkiem Sportowym Nr. 2, stworzyli propozycję nie do odrzucenia. Ten wyjątkowy program daje możliwość najmłodszym zapoznać się z fascynującym światem żeglarstwa i poczuć prawdziwą bryzę morską na twarzy.

Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy dwie bezpłatne formy zajęć:
Edukacja Optimist skierowana jest do dzieci w wieku od 7 do 10 lat (roczniki 2014-2017), natomiast Edukacja Windsurfing przeznaczona dla dzieci w wieku 9-12 lat (roczniki 2012-2015).

Nie przegapcie tej szansy na niezapomniane doświadczenie! Czekają na Was emocje, przygoda, a także możliwość zdobycia nowych umiejętności i nawiązania wielu cennych znajomości. Macie jeszcze szansę dołączyć, bo na pokładzie jest jeszcze kilka wolnych miejsc.