Orkiestra Sinfonia Varsovia serdecznie zaprasza wszystkich miłośników muzyki i tańca do udziału w sezonie koncertowo-tanecznym, który odbędzie się w ich Pawilonie Koncertowym, usytuowanym przy ulicy Grochowskiej 272. Wydarzenia potrwają przez dwa letnie miesiące, lipiec i sierpień, oferując unikalną okazję do zabawy przy żywych dźwiękach muzyki.

Pierwsze wydarzenie z tej serii odbędzie się już w najbliższy piątek, 12 lipca. Czeka nas cykl czterech piątkowych wieczorów, podczas których usłyszymy różnorodne gatunki muzyczne. Na scenie zabrzmią dźwięki muzyki romskiej i bałkańskiej, sinti swing, argentyńskie tango i chacarera, a także melodie ludowe z polskiego Roztocza, które przemienią Pawilon w epicentrum muzycznej ekstrawagancji.

Na każdym wydarzeniu, noc z muzyką i tańcem rozpocznie się występem profesjonalnych tancerzy oraz krótkim kursem wprowadzającym uczestników w podstawowe kroki danego stylu tanecznego. Wydarzenia rozpoczynają się o godzinie 19:00 w każdy piątek i trwają dwa godziny.

Co istotne, uczestnictwo w potańcówkach jest całkowicie bezpłatne. Organizatorzy nie przewidują konieczności rezerwacji miejsc ani zakupu biletów, zatem każdy, kto ma ochotę spędzić wieczór na zabawie przy muzyce na żywo, jest mile widziany.