„Lato na Pradze” to najnowszy projekt, który z całą pewnością sprawi, że warszawska Praga w końcu będzie miała okazję stać się koncertowym sercem Stolicy.

Bowiem już lipcu, jak również w sierpniu ponad pięćdziesięciu znakomitych polskich artystów będzie miało okazję zagrać z rozmachem koncerty na żywo, a to wszystko w przepięknej i w pełni plenerowej przestrzeni.

Mela Koteluk i praskie lato

Na scenie wystąpią wyłącznie topowi polscy artyści, a wszystko to odbędzie się w bardzo urokliwym ogrodzie, jakim jest kompleks Pragi Centrum. Projekt to jednak nie tylko same koncerty, ponieważ będzie to także letnie miejsce, zorganizowane w myślą o spotkaniach na przykład  spotkań przy piciu, jak również znakomitym jedzeniu. Jest to oczywiście wyłącznie namiastka tego co czeka nas w tym miejscu!

Oprócz tego będzie można skorzystać z zielonych stref relaksu, posmakować znakomitych dań, które będą oferowały food trucki, jak również będzie możliwość odwiedzenia dobrze wyposażonego baru, jak również słuchanie grania na żywo, a to wszystko w przepięknej scenerii murów, które należały dawniej do praskiej stalowni. Oczywiście wszystko to będzie się na Miasteczko Praga Centrum.

Mela Koteluk na Pradze

Mela Koteluk to znakomita polska artystka, której rzecz jasna nie trzeba nikomu przedstawiać. Ma ona za sobą bardzo duży dorobek artystyczny. Należy także powiedzieć, że jest ona zdobywczynią aż czterech Fryderyków (nagroda ta została przez otrzymana między innymi za Debiut Roku, jak również Artysta Roku). Mela Koteluk posiada na swym koncie aż trzy albumy studyjne, do których można zaliczyć „Spadochron”, „Migracje”, a także „Migawka”. Z albumów tych pochodzą przede wszystkim takie przeboje jak „Melodia ulotna”, jak również „Odprowadź” oraz „Żurawie origami” . Twórczość  tej artystki odznacza się również tym, że jest ona dość łagodna, jak również bardzo przyjemna dla ucha słuchacza.

Artystka ta śpiewa od 1996 roku, natomiast swą karierę rozpoczynała przede wszystkim od występów w chórkach wielkiej artystki Gaby Kulki, jak również znakomitego zespołu Scorpions. Na początku swej kariery wykonywała poezję śpiewaną, a dopiero później zdecydowała się odmienić obrany kierunek. W związku z tym zdecydowała w 2011 roku, że będzie tworzyć pop alternatywny.