Funkcjonariusze z warszawskiego Komisariatu Policji Białołęka prowadzą dochodzenie w związku z kradzieżą, która miała miejsce 21 lutego 2024 roku. Miejsce przestępstwa to sklep położony w lokalnej galerii handlowej przy ulicy Światowida 17, w dzielnicy Białołęka stolicy Polski. Zgłoszone straty wynoszą niemal 1100 złotych. Na podstawie zebranych dowodów, policja opublikowała zdjęcia dwóch mężczyzn, którzy są podejrzani o popełnienie tego przestępstwa. Policja prosi wszystkich, którzy mogą rozpoznać te osoby lub mają jakiekolwiek informacje na ich temat, o kontakt. Anonimowość jest gwarantowana.

Jak wynika z informacji policyjnych, w wyniku działań operacyjnych udało się uzyskać materiał wideo pokazujący dwoje mężczyzn podejrzanych o udział w omawianym incydencie. Opis pierwszego z nich brzmi następująco: wysoki mężczyzna ubrany w ciemną czapkę z daszkiem, czarną bluzę z kapturem, brązową kurtkę, jeansy i sportowe buty połyskujące żółtym kolorem.

Drugiego z podejrzanych opisano jako szczupłego mężczyznę o rudych włosach. Tego dnia na sobie miał niebieską kurtkę i beżowe spodnie. Przy nim znaleziono jeszcze czarny plecak oraz papierową torbę z logo popularnej sieci odzieżowej „H&M”.