Wszystkich zapalonych graczy brydża serdecznie zapraszamy na turniej, który ma miejsce w kontekście realizowanej przez mieszkańców inicjatywy lokalnej.

Warsztaty brydżowe dla różnych poziomów zaawansowania zostaną przeprowadzone do połowy grudnia. Są one skierowane do graczy początkujących, na poziomie średniozaawansowanym oraz zaawansowanym. Mają one na celu przygotować uczestników do finałowego turnieju. Zajęcia te są elementem wspomnianej wyżej inicjatywy lokalnej i udział w nich jest całkowicie bezpłatny.

Od pewnego czasu grupa entuzjastów brydża z okolic Pałacyku Konopackiego regularnie spotyka się, aby wspólnie rozgrywać partie tej gry. Liczba uczestników tych spotkań stale rośnie. Gracze podkreślają, że brydż to gra nie tylko o silnej rywalizacji, ale przede wszystkim o rozwijaniu zdolności analitycznych i logicznego myślenia.

Ostatecznym punktem tej lokalnej inicjatywy jest organizowany turniej brydżowy. Każdy chętny może w nim wziąć udział, jednak konieczne jest uprzednie zapisanie się w Pałacyku Konopackiego. Planowany termin turnieju to 12 grudnia, a rozgrywki będą miały miejsce w godzinach od 17.30 do 20.30.