Dla wszystkich miłośników aktywności fizycznej, Urząd Dzielnicy Praga Południe ma coś specjalnego do zaoferowania. Organizowane są tam treningi, które zawierają mnóstwo różnorodnych ćwiczeń, w tym elementy rozciągania, gimnastyki i akrobatyki. Zawarte są także specjalistyczne ćwiczenia na specjalnym podłożu, jak na przykład techniki mini zapasów z mocowaniem.

Mimo, że miejsca na tych zajęciach szybko się zapełniają, nadal jest kilka wolnych miejsc. Zachęcamy zatem do niezwłocznego zapisania się na te sportowe spotkania.

Ćwiczenia są dostosowane do dwóch grup wiekowych dzieci i odbywają się dwa razy w tygodniu – we wtorki i czwartki. Można zapisać się na te zajęcia w kasie obiektu Pływalnia „Wodnik”. Pierwsza grupa, przeznaczona dla dzieci w wieku od 7 do 9 lat, trenuje we wtorki i czwartki o godzinie 17:00. Druga grupa, dla dzieci w wieku od 10 do 13 lat, ma swoje zajęcia we wtorki i czwartki o godzinie 18:00.

Zajęcia te są całkowicie bezpłatne, dzięki inicjatywie Ośrodka Sportu i Rekreacji. Są one finansowane przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe, co jest dodatkowym atutem tych spotkań sportowych.