W Komisariacie Policji Warszawa-Białołęka trwa prowadzenie czynności mających na celu wyjaśnienie okoliczności incydentu, jakim była kradzież słuchawek o wartości przekraczającej 800 zł. Zdarzenie miało miejsce w jednym ze sklepów ulokowanych przy Annopol 2 w Warszawie, a dokładna data to 23 stycznia 2024 roku. Policja poszukuje trzech mężczyzn, których identyfikacja możliwa jest dzięki udostępnionym przez organy ścigania zdjęciom. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji tych osób są zachęcane do kontaktu z policją.

Pierwszy z poszukiwanych mężczyzn – ten, który bezpośrednio dokonał kradzieży, to czterdziestolatek o przeciętnej budowie ciała. Był ubrany w czarną czapkę z materiału, na której widniało logo firmy „Nike”, a jego strój uzupełniały także czarna, sięgająca do kolan kurtka, bluza również z logiem „Nike”, czarne spodnie oraz biało-czarne obuwie z elementami błyszczącymi.

Drugi mężczyzna, pełniący rolę osoby wskazującej do kradzieży towar, jest w wieku pomiędzy 40 a 50 lat. Jest łysy i ma szczupłą sylwetkę. W chwili zdarzenia miał na sobie zieloną kurtkę oraz ciemne spodnie i buty.

Trzeci z mężczyzn, zwany „czujką”, ma około 35 lat. Ubrany był w czarną czapkę materiałową, czarną kurtkę z kapturem, ciemne spodnie oraz czarne buty.

Policjanci prowadzący śledztwo zachęcają do przekazywania jakichkolwiek informacji, które mogłyby pomóc w ustaleniu tożsamości tych osób. Można to zrobić kontaktując się bezpośrednio z funkcjonariuszami pracującymi nad tą sprawą w jednostce mieszczącej się przy ulicy Myśliborskiej 65.