Głównym celem funkcjonariuszy kryminalnych pracujących w komisariacie na warszawskim Targówku jest ściganie osób, które są poszukiwane przez organy ścigania. Ich ostatnia akcja zakończyła się sukcesem, kiedy to zatrzymali 42-letniego mężczyznę w mieszkaniu na warszawskiej Białołęce. Ten poszukiwany przestępca zobowiązany był do odbycia kary roku i pół roku pozbawienia wolności. Obecnie przebywa w areszcie śledczym po udanej operacji zatrzymania.

Pracujący w komisariacie na Targówku funkcjonariusze policyjni przeprowadzili szczegółowe ustalenia, które wskazywały, że poszukiwany 42-latek, który był zamieszany w działania przestępczości narkotykowej, znajduje się na terenie Białołęki. Był on również zobowiązany do odbycia kary roku i pół roku pozbawienia wolności. Sąd Rejonowy w Wołominie wydał nakaz jego zatrzymania i doprowadzenia do aresztu śledczego.

Po dotarciu pod wskazany adres, kryminalni znaleźli tam poszukiwanego 42-latka. Poinformowali go o jego aktualnym statusie prawnym. Dodatkowo sprawdzili pomieszczenia, aby znaleźć ewentualne ślady narkotyków.

Po dokładnym sprawdzeniu mieszkania, policjanci razem z zatrzymanym udał się do komisariatu przy ulicy Chodeckiej. Z tamtejszej jednostki mężczyzna został przetransportowany do aresztu śledczego, gdzie będzie odbywał orzeczoną karę pozbawienia wolności.