28 stycznia dołączamy do grona wielbicieli wspaniałej muzyki orkiestrowej, a urząd dzielnicy zaprasza wszystkich na wyjątkowe spotkanie. Od godziny 16:30 startuje licytacja unikalnych fantów, które bez wątpienia przyciągną uwagę wielu osób.

Lista upominków gotowych do licytacji jest imponująca: od voucheru uprawniającego do godzinnego przebywania z alpakami, przez rękawice z autografem znakomitego bramkarza Wojciecha Szczęsnego, po koszulkę z podpisami zawodników Legii Warszawa. A to jeszcze nie wszystko! Można będzie również zdobyć Zimową Oś Saską Tytusa Brzozowskiego czy zestaw klocków Lego opatrzony sygnaturą Roberta Korzeniowskiego.

Dla zainteresowanych większym zaangażowaniem społecznym przygotowaliśmy także zaproszenie na kolację z Burmistrzem w Klubie Sosnowym oraz możliwość wysłania pociechy na letnie półkolonie Nienudno w Terminalu Kultury Gocław.

Ale to nie koniec atrakcji! Oprócz licytacji przygotowanano szereg bezpłatnych warsztatów. Będzie można wykonać piernikowe i makramowe serduszka, vlepkę czy spróbować swoich sił w decoupage. Dodatkowo, na terenie miejsca wydarzeń zapewnimy bezpłatne punkty atrakcji takie jak fotobudka 360 stopni, strefa Lego prowadzona przez Nienudno oraz strefa plastyczna.

W programie przewidziane są również koncerty, a dla miłośników słodkości przygotowaliśmy gorącą czekoladę. Na miejscu będzie można znaleźć różnorodne tematyczne stoiska, które na pewno przyciągną uwagę wszystkich gości.